Współpraca z Partnerami biznesowymi

zdolne-bestie-zdjecie-do-oferty
Prowadzisz Sklep zoologiczny, Salon groomerski, Hotel dla psów, Gabinet weterynaryjny, Psią szkołę, Sklep Internetowy z artykułami zoologicznymi lub inne miejsce, w którym chciałbyś móc oferować nasze akcesoria? Przygotowaliśmy dwie propozycje współpracy:

Sprzedaż akcesoriów marki Zdolne Bestie

Prosimy o informację mailową na adres kontakt@zdolnebestie.pl oraz rejestrację konta w naszym Sklepie Internetowym. Dla Partnerów posiadających numer NIP przypisujemy w systemie stałe rabaty, nie trzeba każdorazowo czekać na wygenerowanie pro formy do opłacenia. Partnerzy mogą używać zdjęć i materiałów graficznych z naszej strony internetowej w swoich kanałach sprzedażowych.

Produkcja akcesoriów pod marką własną

Prosimy o wiadomość na adres mailowy kontakt@zdolnebestie.pl z informacjami takimi jak: typ i rozmiary akcesoriów (obroże, szelki, smycze, inne), zakładane ilości, które są do uszycia, typ oraz kolor okuć (niklowane, czarne lakierowane, mosiądz, stal nierdzewna), typ taśmy (jednokolorowa, z nadrukiem), czy posiadają Państwo własny wzór grafiki oraz czy będziemy pracować na dostarczonych taśmach czy ich zakup pozostaje po naszej stronie. W odpowiedzi prześlemy informacje jak wygląda proces projektowy, czas realizacji oraz propozycje wyceny danego zlecenia.

Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 604 918 994

Darmowa dostawa na terenie Polski od 300zł! Czas realizacji zamówień standardowych 1-3 dni robocze, personalizowanych do 7 dni roboczych.

X