Akcesoria dla kota

W naszej pracowni od lat powstają wyjątkowe akcesoria dla zwierząt. Szyjemy je z taśm i materiałów zadrukowanych w autorskie wzory. Z łatwością skompletujesz z nich nowy zestaw dla swojego kota. Nie tylko przykuje oko swoim designem, ale też przetrwa długi czas dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów.

Szukasz obroży dla kota?

Dla kotów przygotowaliśmy miękką wersję obroży, obszywaną materiałem wodoodpornym w wybranym wzorze. Dzięki małemu ciężarowi i miękkiej fakturze kot łatwiej przyzwyczai się do noszenia jej na szyi. Obroża dla kota ma szerokość 1cm oraz dedykowany zaczep na adresatkę.

Protip#1: Jeśli Twój kot wybiera się na samodzielne wędrówki po ogrodzie wybierz klamrę typu „break away”, obroża rozepnie się w przypadku zaplątania się w płot lub gałęzie drzewa.

Zabierasz kota na spacer?

Wybierając się na spacer z kotem będziesz potrzebować bezpiecznych szelek oraz smyczy. Wybierz szelki typu guard lub miękkie puszorki. Do zestawu dobierz lekką smycz miejską o szerokości 1,5cm.

Protip#2: Przed pierwszym spacerkiem na zewnątrz najpierw przyzwyczaj kota do noszenia szelek w domu.

Twój kot to domowy mruczek?

Spraw mu nowe posłanko. Miejsc do wylegiwania się dla kota nigdy za wiele! Posłania szyjemy z materiałów zadrukowanych w autorskie wzory, a wypełnienia posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Oekotex. Twój kot na pewno doceni ich wygodę.