Smycz miejska z amortyzatorem

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Smycz z amortyzatorem na spacer z psem

Czy Twojemu psiemu przyjacielowi zdarza się mocniej pociągnąć w poszukiwaniu ciekawych zapachów lub gdy zobaczy kolegę? Wypróbuj smycz z amortyzatorem a Twoja ręka wreszcie odpocznie!

Jeśli regularne szarpnięcia uprzykrzają wasze codzienne spacerki sprawdź naszą smycz z amortyzatorem. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o regularnym użytkowaniu dla średnich psów i dużych psów. Bazą jest taśma rurowa w wesołym kolorze z zaszytym wewnątrz gumowym absorberem. Dla twojej wygody rączka do trzymania smyczy jest dodatkowo podszyta siateczką zapewniającą wentylacje w cieplejsze dni. Całość ma ok. 140cm w spoczynku i rozciąga się o ok. 50cm – do 190cm.

Czym jest Smycz z Amortyzatorem?

Smycze z Amortyzatorem to wyjątkowe akcesoria, które zapewnią tobie i Twojemu psu doskonały komfort podczas każdego spaceru. Wykonane z wytrzymałego materiału, Smycze z Amortyzatorem mają elastyczną część pośrodku, która działa jak amortyzator, absorbuje nagłe ruchy i szarpnięcia, minimalizując nacisk na psią szyję i Twoje nadgarstki.

Dlaczego Smycz z Amortyzatorem to Dobra Decyzja?

Amortyzowana Smycz została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie zarówno psa, jak i właściciela. Jej specjalny mechanizm amortyzujący zmniejsza nacisk na kręgosłup psa podczas ruchu, chroniąc go przed urazami. Właściciel natomiast czerpie korzyści z redukcji nagłych szarpnięć, co wpływa pozytywnie na komfort prowadzenia podczas spacerów.

Dla Jakich Psów Jest Przeznaczona Smycz z Amortyzatorem?

Amortyzowana Smycz to doskonałe rozwiązanie dla różnych typów psów. Sprawdzi się szczególnie dobrze u:

🐾 energicznych psów, które często nagle wyskakują i ciągną podczas spacerów;

🐾 młodych psów w fazie szkolenia, pomagając w utrzymaniu lepszej kontroli nad nimi

🐾 psów reagujących nerwowo na bodźce zewnętrzne, minimalizując stres i niepokój.

Nie ważne, czy masz małego czy dużego pupila, Amortyzowana Smycz zapewni Ci pełną kontrolę i wygodę podczas każdego spaceru.

Dlaczego Wybrać Naszą Smycz z Amortyzatorem?

Nasza firma kładzie nacisk nie tylko na jakość, ale i estetykę. Dlatego nasza oferta obejmuje Smycze z Amortyzatorem w różnorodnych wzorach, dostosowanych do Twojego stylu i preferencji. Nasze projekty smyczy z amortyzatorem to efekt naszego doświadczenia i pasji. Każda smycz jest starannie wykonana, by spełnić oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu.

Nasza Amortyzowana Smycz to inwestycja w zdrowie i komfort Twojego pupila, gwarantująca Ci spokojne spacery i przyjemne chwile spędzone na zewnątrz.