Torba shopper materiałowa

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Torby typu shopper na zakupy – na psie sprawunki i nie tylko

Wielorazówki to najlepszy wybór jeśli cenisz sobie ekologiczny styl życia. Nasze torby są pojemne i praktyczne, mają szerokie profilowane dno i mocne uszy. Szyjemy je z lekkiego, ale mocnego wodoodpornego materiału, dlatego możesz mieć pewność, że uniosą wszystkie smaczki, puszki i karmę, którą kupisz dla swojego pupila.

Torba shopper na psi trening – zmieścisz w niej wszystkie akcesoria

Ile razy to już razy wychodziłaś lub wychodziłeś z domu na psi trening przypominając bożonarodzeniową choinkę, martwiąc się czy nie zgubisz po drodze piłki lub szarpaka? Wygodniej będzie wrzucić wszystkie psie szpargały do pojemnej torby i wyjąć je dopiero na placu szkoleniowym. Torba jest na tyle pojemna, że zmieści zabawki, jedzonko, wodę a nawet ubrania na przebranie.

Eko Torba na co dzień? – Tak!

Wesołe printy na naszych torbach sprawiają, że każdego dnia znajdziesz powód by zabrać ją ze sobą. Wychodząc na spotkanie na mieście, zajęcia sportowe, wypad na piknik czy na plażę. Nasze torby wykonane są z wytrzymałego materiału, a w razie zabrudzenia wystarczy wrzucić je do pralki by odzyskały kolor i blask.