Czas realizacji i dostawa

Ile trwa realizacja zamówienia?

Twoje zamówienie realizujemy do 3 dni roboczych. Wynika to z tego, że szyjemy je po złożeniu i opłaceniu – nie posiadamy stanów magazynowych. Jesteśmy małą pracownią dlatego nie robimy zapasów. Jest jeszcze jeden plus – łatwiej nam dopasować produkt do Twoich specjalnych potrzeb, np. dodać 2 cm do regulacji obroży. Jeśli z powodu dużej ilości zamówień lub niezależnych od nas wydarzeń losowych zamówienie miałoby opuścić pracownię później niż po upływie zadeklarowanego terminu – zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie lub mailowo.

Zamówienie personalizowane

Posiadasz zwierzaka o nietypowej budowie? Chcesz zamówić wyprawkę dla szczeniaków? Potrzebujesz dodatkowych metrów smyczy? Masz jeszcze inne specjalne potrzeby? Sprawdź możliwości personalizacji tutaj – Zamówienia personalizowane. Jeśli na stronie nie ma odpowiedzi na Twoje pytania, zawsze możesz napisać lub zadzwonić, chętnie pomożemy.

Co po uszyciu?

Kiedy produkty będą gotowe do opuszczenia pracowni otrzymasz od nas maila z taką informacją. Zgodnie z formą przesyłki jaką wybrałeś przy zamówieniu, produkt powinien dotrzeć do Ciebie w terminie zadeklarowanym przez firmę kurierską, zwykle trwa to do 3 dni roboczych.

Cennik przesyłek

Poniżej znajduje się cennik przesyłek naszych sprawdzonych firm kurierskich.

Dostawa w Polsce:

Bezpłatna wysyłka kurierska – zamówienia od 300zł

Orlen Paczka – 11,99zł

Poczta Polska Kurier 48 – 14,99zł

Poczta Polska odbiór w punkcie – 13,99zł

Paczkomaty Inpost – 14,99zł

Kurier DPD – 19,99zł

Kurier DPD za pobraniem – 24,99zł

Mieszkasz za granicą?

W chwili obecnej nie realizujemy wysyłek poza granice Polski

Odbiór osobisty

Jesteś z Opola lub okolic? Zamówienie możesz również odebrać w naszej Pracowni.

Adres: ul. Niemodlińska 19 / 30, Pawilon Karo, 1 piętro, 45-710 Opole

Darmowa dostawa na terenie Polski od 300zł! Czas realizacji zamówień standardowych 1-3 dni robocze, personalizowanych do 7 dni roboczych.

X